1.png 2.png 4.png
IRRIGA
SYNONYMUM PRO ZÁVLAHU
Krásný trávník a udržovaná zahrada je pýchou každého domu. A každý trávník i zahrada potřebuje vhodnou závlahu, kterou lze zajistit vhodně zvoleným závlahovým systémem. IRRIGA realizuje závlahu pro tyto plochy:
H1 img

IRRIGA komplexní řešení pro zavlažovací systémy

O skutečnosti, že bez závlahy nedokážete dlouhodobě udržet svou zahradu či hřiště ve skvělé kondici, asi nemá smysl hovořit. Za dobu téměř dvaceti let, co se zabýváme zavlažováním a zavlažovacími systémy, tento obor prodělal řadu revolučních změn týkajících se nejen ovládání, které je možné pomocí telefonu či internetu, ale nyní již zavlažujeme i na základě počasí, nejen podle toho jak prší.

Závlahy zahrad, parků i hřišť

Chcete mít o starost méně? Nechte si od nás vybudovat závlahový systém, který navrhneme přesně na vaši zahradu. Každá zahrada je originální, proto potřebuje individuální přístup. Zavlažování navrhneme, naprojektujeme, zrealizujeme a samozřejmě jej i servisujeme. Nechte se mile překvapit námi navrženým řešením. Poskytujeme férové a profesionální služby se zárukou již 20 let.

 
H2 img

Nádrže na dešťovou vodu

Akumulovat dešťovou vodu je nejen ekologické, ale i ekonomické. K tomu je třeba vodu nejen správně akumulovat, ale i úsporně využívat. Povinnost hospodařit s dešťovou vodou již nyní vyžaduje zákon. Navrhneme vám řešení nádrží na dešťovou vodu přesně pro váš dům. Nenabízíme nějaké „výhodné“ sety. Proč byste si pořizovali něco, co nepotřebujete a naopak co potřebujete, tak za to dopláceli? Konfiguraci nádrže vám pomůžeme sestavit individuálně dle vašich požadavků a to vše levně, rychle a s dlouhou zárukou.

Již od dubna 2017 stát rozdává dotace na nádrže na dešťovou vodu!

Poslední zprávy ze světa závlah
25 Září

 Ve druhé vlně dotací na dešťovou vodu Dešťovka se stále rozdělují miliony!