nová zahrada

Reference nová zahrada

Ukázka realizace č. 1

Zde se jednalo o zahradu, která se budovala na zelené louce. Jsou zde celkem tři zdroje vody. Jedním je studna, která napájí v případě nedostatku vody dvě akumulační nádrže a dopouští jezírko. Dalším zdrojem vody je přepad z ČOV. Voda z ČOV je pouze pro zavlažování kapkovou závlahu výsadeb. A voda z jímek slouží pro závlahu trávníků. Závlaha je na těžkých jílovitých půdách. Použit byl systém HUNTER jednotka PRO-C, meteostanice SOLAR SYNC.

 

Ukázka realizace č. 2

Zde se jednalo o rozsáhlou závlahu, která se budovala rovněž na zelené louce. Zdrojem vody je vrtaná studna. Použit byl systém HUNTER s jednotkou PRO-C a meteostanice. Zavlažovací systém je zde doplněn o rozvod tlakové vody po rozsáhlém pozemku. Typy půdy se zde střídaly od písčité po těžké jílovité.

 

Ukázka realizace č. 3

Zde je zahrada ve svahu, zdrojem vody je hloubkový vrt. Použit byl systém Hunter, jednotka HUNTER X-CORE a meteostanice Solarsync. Zahrada je na velmi těžkých půdách v podhůří  Krkonoš. Použity byly převážně rotační trysky MP-Rotator, členitější plochy pak jsou zavlažovány rozprašovacími postřikovači.