Poslední zprávy ze světa závlah

Blog

IRRIGA vám přináší zajímavé články z oblasti zavlažování. Dozvíte se zde, jak fungují jednotlivé výrobky, jak vybrat vhodný zdroj vody nebo jak řešit zavlažování na vaší zahradě. Máte otázku, na kterou vám IRRIGA blog neodpověděl? Kontaktujte nás a rádi vám v oblasti závlahy poradíme.

17 květen

I letos jsme TOP Premium partnery společnosti Hunter.

3 květen

Letošní jaro je trochu odlišné s nezvykle proměnlivým počasím.

1 duben

Počasí se snad již vybláznilo a tak začínáme zprovozňovat zavlažování zahrad našim stálým zákazníkům.

25 Říjen

Nenechte se vystrašit přízemními mrazíky, které závlahu nepoškodí.

22 Červenec

Věděli jste, že pokud máte jednotku nové generace ovládanou přes internet, můžeme Vám nastavení závlahy provést i my na dálku? 

10 Červenec

 Stačí pouze přenastavit ovládací jednotku dle potřeby. Nejlepší je zavlažovat 2-4 x týdně větší dávkou čili po delší čas. 

22 Červen

Pokud máte pocit, nebo je závlaha nedostatečná a trysky nestříkají dostatečně, je třeba vyčistit centrální filtr. Pokud například nestříká pouze jedna sekce, je to s největší pravděpodobností opět zaneseným filtrem.

30 květen

Letošní jaro je trochu odlišné a více prší. Jistě jste zaznamenali, že jsme u Vás již zavlažování zprovoznili a ponechali jednotku úmyslně „dočasně“ vypnutou.

19 duben

Rozhodli jsme se, že letošní jarní servisní práce na zavlažování v Safari Parku Dvůr Králové provedeme zdarma, abychom naši věhlasnou ZOO podpořili v nelehké době.

12 3 4 5