Poslední zprávy ze světa závlah

Blog

IRRIGA vám přináší zajímavé články z oblasti zavlažování. Dozvíte se zde, jak fungují jednotlivé výrobky, jak vybrat vhodný zdroj vody nebo jak řešit zavlažování na vaší zahradě. Máte otázku, na kterou vám IRRIGA blog neodpověděl? Kontaktujte nás a rádi vám v oblasti závlahy poradíme.

13 květen

Pokud jsme u Vás již byli zprovozňovat zavlažování, tak jsme pravděpodobně ponechali jednotku úmyslně "dočasně" vypnutou.

10 duben

Stačí pouze přenastavit ovládací jednotku dle potřeby. Nejlepší je zavlažovat 2-4 x týdně větší dávkou čili po delší čas. 

1 duben

 Počasí se snad již vybláznilo a tak začínáme zprovozňovat zavlažování zahrad našim stálým zákazníkům.

12 Prosinec

Přejeme Vám i všem Vašim blízkým příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce 2019 pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti. IRRIGA.

12 březen

Peníze z druhé vlny dotací jsou pořád k mání! Přihlaste se o ně a hospodařte s dešťovou vodou! Ušetříte až 50 % nákladů za drahou pitnou vodu.

25 Září

 Ve druhé vlně dotací na dešťovou vodu Dešťovka se stále rozdělují miliony!

6 Září

V 10 hodin na oficiálních webových stránkách dotačního programu MŽP Dešťovka.  

2 Srpen

Nestihli jste si zažádat o dotace na dešťovou vodu? Už 7. září to můžete napravit. Stát by měl rozdávat tentokrát 200 milionů. Přesné podmínky má zveřejnit tento týden. Co nejdříve vyplňte náš dotazník na www.dotace-na-destovou-vodu.cz a my Vám vypracujeme nabídku na náš systém pro využití dešťové vody. Připravte se na získání dotace již nyní! 

7 duben

Již od dubna 2017 stát rozdává 100 milionů na hospodaření s dešťovou vodou v rámci nového dotačního programu Dešťovka (dříve také Modrá úsporám). O dotace se můžete bezplatně a nezávazně přihlásit na našich nových stránkách!

12