Reference ukázky závlah a fotogalerie

Zde si můžete prohlédnout některé naše reference, které postupně doplňujeme. Naši velkou slabinou je, že  pro spoustu práce málo fotíme, ale v letošním roce nafotíme s profesionály některé vybrané zakázky, ať je na co se dívat – zajímavých referencí je skutečně spousta.

Reference závlahových systémů

Naše výsledky můžete vidět na více než tisíci realizacích nejen v Královéhradeckém kraji, ale i po celé České republice. Přinášíme vám zde malou ochutnávku:

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, v případě zájmu o další reference vám je na vyžádání zašleme nebo můžeme rovnou uskutečnit prohlídku na realizovaných zahradách, kde si celý závlahový systém můžete prohlédnout.

Další reference přijdou brzy ...

Realizovali jsme již přes 1 000 zakázek, z toho 150 fotbalových hřišť, 50 velkých veřejných ploch a parků, golfové hřiště a nesčetně zahrad. O několika set dalších zakázek se staráme v rámci pravidelného servisu. Malé množství fotografií je dané tím, že když na zakázce začínáme, není co fotit - když realizujeme, je vše rozkopané a když zakázku dokončíme, tak ve většině případů musíme počkat, až se plocha po několika týdnech zazelená, aby byl pohled na zahradu dokonalý. Další příležitost k focení máme během pravidelných návštěv, kdy zakázky jezdíme servisovat – to provádíme brzy na jaře (kdy ještě není nic zeleného a příroda se teprve probouzí) a na podzim (kdy je na trávníku listí, někdy i poprašek sněhu). Zastihnout zavlažovaní a zahradu v plném rozpuku není jednoduché, ale pro letošní rok máme předsevzetí, že tento rest doženeme a vy se tak můžete brzy těšit na nové fotografie a zdokumentované reference. 

 

Mohlo by vás zajímat

Spoustu zajímavých článků naleznete také ve speciálním blogu, kde pro vás firma IRRIGA® pravidelně připravuje zajímavé články ze světa závlah.