ostrikovac

Zahradní sloupky Nepostradatelný pomocník v každé zahradě

Potřebujete si omýt ruce, zeleninu, balón či rýč a nechcete si ušpinit fasádu? Chybí Vám u ohniště elektrický proud pro motorek grilu nebo potřebujete elektrickou zásuvku u stromku, který zdobíte na Vánoce? Zahradní vodovodní sloupky a elektrosloupky jsou nepostradatelnými pomocníky na každé zahradě – budete mít vodu i elektrickou zásuvku vždy po ruce!

Vodovodní sloupky

Vodovodní sloupky se osazují v blízkosti ohnišť, pergol, zeleninové zahrádky či fóliáku, aby byly vždy po ruce. Na zahradě lze použít i více sloupků, abyste si našli v tu dobu ten nejbližší. Vodovodní sloupky jsou vybaveny dvěma ½“ kohoutky. Jeden je v přední části ve výšce cca 1 m, druhý na zadní straně ve výšce cca 70 cm. Na zadní straně je sloupek vybaven také držákem hadice. Na sloupek můžete napojit běžnou zahradní hadici, mlžítko pro děti, kapkovou závlahu skleníku a další.

Elektrosloupky

Elektrosloupky jsou standardně vybaveny dvěma zásuvkami na 230V pro možnost napojení elektrické sekačky, nůžek na živý plot, drtiče větví, grilu, filtrace bazénu a dalších přístrojů vyžadujících elektrický proud. Zapojení doporučujeme, vzhledem k jejich umístění a druhu používaných spotřebičů, přes proudový chránič a jistič (se zapojením si hravě poradí každý elektrikář). Při správném rozmístění elektrosloupků Vám odpadají dlouhé prodlužovací kabely a zajišťujete vyšší bezpečnost i pro své děti.

Varianty provedení

Právě pro Vás jsme vymysleli a vyrábíme zahradní vodovodní sloupky a elektrosloupky. Dodáváme je v několika variantách nerez, pozinkované a kované. Sloupky se zabetonovávají, aby byly stabilní. Jsou UV odolné, masivní a v neposlední řadě také designové.

Nerezové sloupky jsou provedeny z nerezového profilu, který je povrchově upraven a zalakovaný speciálním UV stabilním a odolným lakem, takže se vzhled nemění.

Zinkované sloupky jsou vyrobeny z ocelového profilu a jsou opatřeny stříkaným zinkem, který udává velmi zajímavou povrchovou úpravu. Pro zachování stálosti barvy a její struktury je opět zalakován speciálním UV stabilním a odolným lakem.

Kované sloupky jsou vyrobeny z ocelového kovaného profilu, jsou máčeny v zinku a opatřeny černou kovářskou barvou, což podtrhuje jejich autentičnost. Zvláště se hodí do zahrad, kde se vyskytují kované prvky na pergole, v okolí jezírek apod.

 

Jsme tu pro vás

Vyrábíme pro vás zahradní vodovodní sloupky a elektrosloupky v několika variantách provedení. Máte zájem nebo chcete získat podrobnější informace? Neváhejte a kontaktujte nás.