Irriga profesionální závlahové systémy

Jsme mladá a moderní firma, která vznikla v roce 2011. Naši pracovníci však mají třicetileté zkušenosti se závlahovými systémy. Zaměstnáváme až deset vlastních zaměstnanců a dbáme na to, aby naši zákazníci u nás našli spolehlivé zázemí a profesionální přístup.

Stabilní zázemí

V roce 2013 jsme dokončili výstavbu nového areálu se sklady, kancelářemi a ukázkovou zahradou, kde si můžete námi dodávané komponenty prohlédnout a odzkoušet. Máme zde veškerý sortiment, který na vaši zahradě, parku či hřišti použijeme. Vozový park i veškeré stroje máme vlastní, proto můžeme operativně fungovat během celého roku.

Zkušenosti a realizace

Všichni naši zaměstnanci mají letité zkušenosti s profesionálními závlahovými systémy HUNTER, RainBird i Weathermatic. Pravidelně se školíme a získané vědomosti aplikujeme do námi dodávaných systémů. Našima rukama prošlo více než 1 200 okrasných zahrad, přes 150 fotbalových hřišť, několik golfových hřišť a více než 50 veřejných ploch či parků.

Záruka a garance

Protože poskytujeme profesionální služby a používáme vybrané a osvědčené komponenty, můžeme našim zákazníkům poskytnout dlouhé garance, a to nejen na práci, ale i na dodaný materiál. IRRIGA® je certifikovaná instalační firma pro HUNTER TOP PRÉMIUM, a může tak poskytnout až desetiletou garanci na vybrané komponenty. 

Vše pro hospodaření s vodou

Dodáváme a vyvíjíme kompletní systémy s hospodařením s dešťovou vodou a akumulační nádrže na dešťovou i pitnou vodu. Vlastními silami vyrábíme doplňky k závlahovým systémům, jakými jsou vodovodní sloupky, elektronické jednoty pro závlahové systémy, systémy monitoringů, dopouštění nádrží i jezírek a další komponenty, které na trhu chybí, a proto se firma IRRIGA® rozhodla vyjít svým zákazníkům vstříc s vlastní výrobou.

 

Pravidelný servis

Realizujeme zakázky  převážně ve východních Čechách, ale na doporučení realizujeme po celé ČR i na Slovensku. Díky skutečně velkému počtu zakázek po celé ČR, zajišťujeme velmi pružný a dostupný servis. Servisní práce zajišťujeme i na zakázkách, které jsme nerealizovali. Pokud s námi uzavřete servisní smlouvu, nemusíte myslet na to, že na podzim je třeba systém zazimovat či na jaře zprovoznit, protože se vám sami ozveme a dohodneme termín servisu. Pro případ havárie zajišťujeme i servis 24 hodin denně.