veřejná zakázka

Reference veřejná zakázka

Park Kociánka v Ústí nad Orlicí

Velmi moderně pojatý park, který vychází z různě velikých kruhových ploch s trávníky a výsadbami. Na trávníky jsou zde použity trysky HUNTER MP-Rotator, na výsadby pak kapkovací potrubí. Zdrojem vody je vodovodní řad. Ovládací jednotka ACC dekoder.

 

Park golf Roudnička

Nově budované golfové hřiště v Roudničce jsem začali budovat už od roku 2007, kdy jsme zavlažovali pouze 3 greeny. Zdrojem vody byl v tu dobu jeden vrt. Nyní zavlažujeme kompletní 9 jamkové hřiště s cvičnými greeny, okolím hotelu a parkovištěm. Celkem je zde využíváno čtyř vrtů, což řadí tento golf mezi ojedinělé projekty. Zavlažovány jsou greeny, ferveje i odpaliště. Je zapojen systém HUNTER a použity dvě dekodérové jednotky HUNTER ACC s meteostanicí. Po golfovém hřišti jsou přípojná místa na hadici, napojení myčky míčků, dopouštění jezírka, fontána a další. Jedná se o velmi příjemné hřiště v těsné blízkosti Hradce Králové. Nyní je zde otevřena i špičková restaurace. Pro tento golfový klub jsme vybudovali i zavlažování na nedalekém golfu „v sadu“, který slouží jako cvičný.

 

Klášterní zahrady hospitalu Kuks

Zadáním projektu bylo vybudovat automatický závlahový systém pro Klášterní zahrady hospitalu Kuks a jeho nádvoří. Zdrojem vody je společná akumulační nádrž pro automatické zavlažování a pro požární vodu. Jsou zde použity rotační postřikovače série 5000, dále MPR rotator a rozprašovací trysky. Dále je zde v hojné míře použito kapkovací potrubí, a to nejen pro buxusové živé ploty, ale i pro atypicky řešené květníky. Ovládací jednotka ESP Modular – RainBird. Dokončení a předání zakázky jaro 2015.

 

 

Koupaliště Litomyšl

Velmi zajímavě a netradičně řešený projekt nově vybudovaného plaveckého bazénu v Litomyšli. Trávníky pokrývají i částečně střechu bazénu. Zavlažováno je i okolí tobogánu a vnějších bazénků. K venkovnímu bazénu prozatím závlaha není. Zdrojem vody je akumulační nádrž, byla použita ovládací jednotka HUNTER PRO-C s meteostanicí. Na této zakázce nejsou tradičně elektroventily umístěny ve ventilových šachticích, ale jsou dle požadavku investora na jednom místě v anglickém dvorku.... a rukama nám navíc prošlo dalších 50 velkých veřejných ploch