sportovní plochy

Sportovní plochy od fotbalového hřiště až po antuku

Profesionální závlaha sportovních travnatých ploch je nezbytná pro zdravý růst kvalitního trávníku a hlavně pro jeho rychlou regeneraci. Zavlažujeme fotbalová hřiště, atletické stadiony, tenisová a volejbalová hřiště, softball a baseballová hřiště i golfy.
Máme ze sebou již přes 150 realizací sporotovních areálů po celé České republice! Závlahy realizujeme již téměř 30 let a máme nejvyšší stupeň certifikace HUNTER TOP PRÉMIUM. Můžeme Vám tak poskytnout až desetiletou garanci na vybrané komponenty. 

Automatická závlaha šetří čas

Nezavlažujeme pouze trávníky, ale i tenisové antukové kurty či hřiště s umělými povrchy, kde tato závlaha slouží k ochlazování umělého povrchu. Profesionální systémy nesou značku HUNTER a Rain Bird. Automatická závlaha pomáhá správci s časově náročnou prací a je důležitou součástí profesionální péče o trávník či sportoviště. 

Snadný ovládací systém

Ovládací systémy zavlažování jsou již na takové úrovni, že zohledňují aktuální klimatické podmínky či vlhkost půdy a dle toho dávkují přísun vody v nastaveném čase. Samozřejmě je možné spustit závlahu ihned, jakmile je třeba – lze například nastavit krátký program pro lehké zakropení plochy, např. před utkáním či tréninkem.

 

Dotace na závlahu hřiště

Pomůžeme vám získat dotaci na závlahu hřiště. Zjistěte více.