Jak vzniká návrh základem je správný návrh a volba kvalitních materiálů

Už návrhem závlahového systému můžeme ovlivnit cenu, kvalitu a životnost sytému. Všechny námi vybudované závlahové systémy také pravidelně servisujeme. Z tohoto důvodu si nemůžeme dovolit experimentovat s výrobky pochybné kvality. Pouze kvalitně vybudovaný systém vydrží v perfektní kondici, když je pravidelně servisován, a to i více než 20 let! U nás máte jistotu, že nejsme maličká „garážová“ firma, která za 3 roky zmizí z trhu. Jsme na trhu již téměř 30 let!

Návrh a výkresy závlahy

Samozřejmostí je zaměření, cenová nabídka a návrh zdarma. Cenu nestřílíme od boku. Zahrada se skutečně zakreslí v programu AutoCAD, vypíší se a spočítají veškeré komponenty. Díky tomu dostanete položkově zpracovanou nabídku, včetně výpisu použitých komponentů (žádná třířádková nabídka). K nabídce patří i výkresová část, která znázorňuje rozmístění jednotlivých trysek a komponentů na ploše, kterou budeme zavlažovat.

Detailně propracovaná nabídka

Naše nabídka je maximálně transparentní, nemáme důvod něco skrývat, protože se chceme stát Vaším spolehlivým dodavatelem. Neděláme nabídky tak, abychom byli za každou cenu nejlevnější, ale máme v nabídce skutečně vše, na čem jsem se dohodli, a co k provedení závlahy potřebujeme. Dle zkušeností s praktikami některých firem víme, že mnozí podávají nižší nabídku, a pak ji po realizaci navýší z důvodu nesjednaných „víceprácí“.

Flexibilní přístup a ceny

Nevyžadujeme žádné zálohy před dokončením díla, pokud se nevyskytují skutečně specifické věci, které běžně skladem nemáme. Pokud zákazník chce některé věci navíc (např. počet vodních zásuvek), máme jednotkové ceny, dle kterých je jasné, kolik co stojí. Samozřejmě to platí i naopak, pokud něčeho budete chtít méně nebo si některé práce či komponenty dodáte sami, jsou tyto náklady z nabídky automaticky odečteny.

Přesvědčte se na vlastní oči

Máte možnost nás navštívit v sídle naší firmy v Čistěvsi, kde Vám rádi ukážeme všechny komponenty, které hodláme použít. Kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku, abychom se Vám mohli plně věnovat a zodpovědět veškeré Vaše dotazy. Máte zde možnost si prohlédnout různé druhy postřikovačů v činnosti a přesvědčit se, že jste se rozhodli správně.

 

Výkresová část a doplňkový sortiment

Dále s nabídkou dostanete výkresovou část, kde je znázorněno umístění a dostřiky postřikovačů, návrh trubního vedení, kabelového vedení a v případě zahrad i doplňkový rozvod tlakové vody po zahradě s možností připojení na hadici, vodovodní sloupek či sprchu. V naší nabídce naleznete i zahradní hadici s postřikovací pistolí.