zajištění závlahy

Profesionální zajištění závlahy Kompletní řešení pro zahrady a travnaté plochy

IRRIGA® je úzce zaměřená firma, která již téměř 30 let poskytuje profesionální dodávku zavlažovacích systémů. Od návrhu, přes montáž až po pravidelný servis. Aby byla tato nabídka kompletní, nabízí také akumulační nádrže pro vhodné využití dešťové vody a další doplňkový sortiment, jako jsou zahradní sloupky či automatické sekačky. 

Závlaha pro zahrady i hřiště

Jsme firma specializující se na budování závlahových systémů pro zahrady, hřiště, parky a další travnaté plochy. Neprovádíme zahradnické práce, na to jsou specialisté - zahradníci.  Díky naší úzké specializaci zajišťujeme profesionální dodávky. Co se týče zavlažování, zavlažujeme od malých zahrádek po golfová hřiště. Našich více než 1 000 zakázek jsme nejen navrhli, zrealizovali, ale také zajišťujeme záruční i pozáruční servisy. Velmi úzce se zahradou souvisí i zahradní osvětlení, proto navrhujeme a zajišťujeme i toto oblíbené doplňkové vybavení.

Akumulační nádrže a dešťová voda

Zajišťujeme dodávky systémů pro hospodaření s dešťovými vodami - akumulační nádrže, což velmi úzce souvisí se zavlažováním. Zajišťujeme distribuci nádrží TITAN AQUA společnosti Kingspan. Tyto nádrže jsme z celé řady konkurenčních výrobků  vyhodnotili jako skutečně nejkvalitnější výrobek dodávaný na český trh. Nádrže vám vybavíme dle vašich požadavků, navrhneme ucelený systém skladování a využití dešťových vod ve shodě s platnou legislativou. Nádrže máme skladem, dodací lhůta je 2-3 dny. Pro tyto systémy zajišťujeme také servis.

 

Autorizovaný servis pro automatické sekačky

Jsme autorizovaným servisním místem pro automatické sekačky, které pravidelně servisujeme  a zajistíme pro ně i uskladnění v našem skladu, kde se o ně přes zimu staráme – vyčistíme je, vyměníme nože, aktualizujeme SW, dobíjíme je a připravíme na nastávající sezónu. Sekačku vám začátkem jara opět namontujeme a zprovozníme zavlažování. Takže ani na tu sekačku nemusíte myslet.