Servis Kompletní servisní práce rychle a profesionálně

Provádíme kompletní servisní práce a náhradní dodávky na závlahové systémy, závlahy a čerpací stanice. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem a kvalifikovaným pracovníkům zajišťujeme servis velmi rychle a hlavně profesionálně. Zavlažování vám nejen na jaře zprovozníme, ale pokud bude třeba i v průběhu sezóny nastavíme, vyměníme, opravíme a na konci sezóny zazimujeme, aby systém přečkal zimní období bez úhony. Na pravidelné servisy se vám sami ozveme a navrhneme termín, který v případě, že se vám nebude hodit, upravíme dle vašich možností.

Servis zavlažování pro všechny

Zajišťujeme servis zavlažování nejen pro více než 1 000 našich zákazníků, kteří od nás závlahy již mají, ale i zákazníkům novým, kteří nejsou se stávajícími dodavateli spokojeni. V případě potřeby u stálých zákazníků či u zákazníků se servisní smlouvou může být proveden zásah okamžitě, a to po dohodě i mimo pracovní dobu. Standardně servis provádíme po dohodě se zákazníkem v termínu, kdy se mu nejvíce hodí. Servis zavlažování zajišťujeme na tyto značky: HUNTER, RAIN BIRD, K RAIN, Antelco.

Technické zázemí

Mezi pravidelné servisy patří jarní zprovoznění zavlažování a podzimní zazimování závlahy. Zazimování je nejdůležitějším servisem, protože rozvody pro závlahu mohou být poškozeny mrazem. K tomuto používáme vlastní šroubové benzínové a diesel kompresory se separátory oleje. Malé elektrické kompresory nejsou zcela jistě tím správným řešením. V závlahovém potrubí způsobují tlakové rázy a jejich kapacita je zcela zásadně nedostačující.

 

 

Pravidelný servis bez starostí

Nemusíte na nic myslet, my se Vám na pravidelné servisy ozveme a navrhneme termín provedení, který upravíme dle Vašich možností. U většiny stálých zákazníků máme svolení provést servis i bez jejich přítomnosti. Postačí nám k tomu zajistit přístup k závlaze a ovládací jednotce. Samozřejmě, pokud nás ještě neznáte, při prvním servisu je Vaše účast nezbytná. Pokud je nějaká specifická závada, pak je Vaše účast také žádaná, abychom závadu nehledali příliš dlouho. Nám ušetříte čas a sobě peníze.

Vlastní kompresory

Pro představu používáme nejmenší kompresory na zahrádky do 1000 m2. KAESER M13, jehož výkon je 1,3 m3/minutu. Běžný elektrický kompresor má okolo 0,02 m3/minutu. Velké kompresory z půjčoven opět nejsou vhodné, neobsahují totiž velmi důležitou součást – molekulární síto v separátoru oleje. Spíše jsou vybaveny „přimazáváním“ pro použití pneumatického nářadí, což znamená, že se stlačeným vzduchem se přisává i olej pro mazání pneumatického nářadí.

 

Ekologický postup

Pokud se se stlačeným vzduchem přisává olej, dojde k vniknutí oleje do rozvodu závlahy. Olej i v malém množství poškodí membrány elektroventilů a může také poškodit i samotné rotační postřikovače, nemluvě o tom, že na jaře olej vystříkáte na Váš trávník. Proto používáme naše upravené kompresory, abychom se potížím vyvarovali.