nadrz

Nádrže na dešťovou vodu to je úspora více než poloviny spotřeby vody

Již řadu let se zabýváme systémy na hospodaření s dešťovou vodou. Dodáváme řešení přímo na míru, a to pouze ze špičkových kvalitních komponentů, na které poskytujeme záruku až 5 let. Hlavními komponety jsou akumulační nádrže značky Kingspan, čerpadla DAB, JOVAL, GRUNDFOS, PEDROLLO a další. 

Stát stále rozdává miliony v dotacích na nádrže na dešťovou vodu!

Zachycenou dešťovou vodu můžete používat jak pro zálivku zahrady, tak jako užitkovou pro splachování WC. Dále můžete žádat o podporu s využitím odpadní tzv. šedé vody. Stát vám poskytne dotaci od 27 000 do 105 000 Kč v závislosti na vybraném programu a typu nádrže. Poradíme vám nejvhodnější řešení a s přípravou části podkladů pro získání dotace vám rádi pomůžeme.

Ekologické i ekonomické řešení

Zajistíme nejen uložení dešťové vody, ale také její využití pro dům i zahradu. Současná legislativa již po stavebnících vyžaduje ukládání dešťové vody na pozemku. Při správné volbě je to nejen ekologické, ale i ekonomické.

Realizace na míru

Navrhneme Vám a dodáme kompletní řešení dle Vašich požadavků. Poradíme Vám s možnostmi využití dešťové vody. Připravíme pro Vás (samozřejmě zdarma) optimální cenové a technické řešení včetně 3D vizualizace.

 

 

Výroba nádrží

Námi dodávané akumulační nádrže jsou odstředivě lité a promyšleně tvarované, což zaručuje jejich maximální tuhost a odolnost. Výroba se provádí metodou odstředivého lití, tzn. že do teflonové formy se nasype PE-granulát, který se po vložení do pece roztaví. Forma v peci rotuje a roztavený plast o hustotě medu se následně ve formě rozlije.

Forma rotuje několik desítek minut i mimo pec, kde se ochladí a vznikne odlitek beze svárů a spojů. Následně se odlitek vyjme z formy, odhraní, zkontroluje a dokompletuje se těsněním a teleskopickým nástavcem. Takto připravené nádrže míří k nám, kde se vybavují čerpadly, filtry a dalšími komponenty, které Vám přinášejí užitek.

Rychlé a kompletní dodání

Pokud si od nás vyberete řešení, nepošleme Vám komponenty "na hromádce", které si budete muset dle návodu nainstalovat (jak je tomu u ostatních dodavatelů zvykem), ale dodáme Vám již připravené řešení, které pouze napojíte na připravené rozvody. Po dopravě je potřeba pouze otočit teleskopický nástavec, který je z důvodu přepravy otočený směrem do nádrže.

Veškeré námi dodávané komponenty máme skladem. Dodací lhůty jsou 2–3 pracovní dny od objednání (šlo by to i rychleji, ale bohužel jsme omezeni přepravními společnostmi). Pokud je třeba rychlejší dodání, je možné si akumulační nádrž na dešťovou vodu odebrat přímo u nás (po dohodě možno i mimo pracovní dobu).

 

Akumulace dešťové vody

Akumulace dešťové vody bez jejího využití nemá žádný význam, pokud budete vodu pouze zasakovat, vynaložíte nemalé finanční prostředky, které Vám další užitek nepřinesou. Spíše Vám přidělají  starosti v případě zanesení a podobně. Pokud máte zájem o akumulační nádrž nebo chcete získat podrobnější informace, neváhejte nás kontaktovat.