fotbalova hřistě

Reference fotbalové hřiště

FC Hradec Králové

Jednalo se o vybudování zcela nové plochy stávajícího stadionu. Loupání trávníku na všech rozvodech. Použit byl systém HUNTER a ovládací jednotka PRO-C s meteostanicí SOLAR SYNC. Zdrojem vody byla řeka Orlice. Dále byla využita stávající čerpací stanice s nedostatečným tlakem, proto bylo použito další posilovací čerpadlo. Filtrace velmi biologicky znečištěné vody byla zajištěna velkokapacitním filtrem AZUD. Zavlažovací systém byl rozložen dva postřikovače na sekci. V rámci rekonstrukce hřiště byly provedeny drenáže a vyhřívání trávníku. Nový trávník byl založen na substrátech a následně byl oset. Po této úpravě byl trávník používán již za šest týdnů. V roce 2023 byla dokončena stavba nového multifunkčního stadionu.

 

Bavlna Hradec Králové

Vybudování zcela nového fotbalového hřiště se substrátem s fibresandovými vlákny. Zdrojem vody je kopaná studna, jsou zde umístěna dvě čerpadla o příkonu 3 kW. Systém má dva postřikovače na sekci. O vše se stará ovládací jednotka I-CORE systému HUNTER. Závlaha je doplněna o tlakový rozvod vody po celém areálu. Je zde proveden skutečně profesionální povrch, velmi kvalitní hřiště. Automatická filtrace Honeywell.

 

Nový Bydžov

Vybudování závlahového systému na stávajícím fotbalovém hřišti v Novém Bydžově. Probíhalo loupání trávníku v celé ploše a loupání brankovišť. Zdrojem vody byla zvolena kopaná studna, dále bylo zapojeno odstředivé čerpadlo Pedrolo 5,5 kW, systém 2 postřikovače na sekci. Použit byl systém HUNTER, ovládací jednotka PRO-C s meteostanicí a filtrace Honeywell.

 

Dobříč (okres Plzeň-sever)

Vybudování závlahového systému na stávajícím fotbalovém hřišti v obci Dobříč (okres Plzeň-sever).... a rukama nám navíc prošlo dalších 150 fotbalových hřišť