dotace

Dotace na závlahu hřiště

Přemýšlíte, že si zažádáte o dotace na závlahu fotbalového hřiště? Nevíte si rady s administrativou?

Kontaktujte nás a my vám pomůžeme s technickou dokumentací potřebnou k získání dotace na závlahu hřiště

!!! AKTUÁLNĚ:  Předpokládané spuštění dotací se očekává v polovině roku 2024. Každoročně je omezené množství peněz určených pro dotace. Peníze jsou přidělovány dle pořadí žadatelů, proto je nutné požádat o dotaci ihned, jak bude zveřejněna! K tomu je ale třeba mít připravenou projektovou část. Tím budete mít jistotu, že příjdete na řadu co nejdříve, i když třeba ještě dotace není vypsána! Možné je žádat o 80% dotaci až do výše 800 000 Kč na projekt a následnou realizaci závlahy !!! Dotace je určena pro závlahu fotbalového hřiště obcí do 3 000 obyvatel, pospěště si a ozvěte se nám!

Zavlažovací systém jsme realizovali na více než 150 fotbalových hřištích včetně prvoligových, některá si můžete prohlédnout v referencích. Zavlažování fotbalových hřišť patří mezi naše oblíbené zakázky, při kterých můžeme nabídnout rychlou, šetrnou a hlavně profesionální instalaci. Navíc většina našich zaměstnanců fotbal hraje, takže k němu mají i osobní vztah.

Jak žádat o dotaci Kabina

Nejprve absolvujete nezávaznou konzultaci, kde společně probereme vaše představy a možnosti instalace závlahy na vašem sportovišti. Zjistíme, zda splňujete podmínky pro získání dotace Kabina, kterou plánuje vyhlásit Národní sportovní agentura. Následně vám pomůžeme připravit veškerou potřebnou dokumentaci, včetně technické zprávy, výkresové části a rozpočtu. Jakmile bude výzva vyhlášena, podáte žádost o dotaci. Po schválení dotace zahájíme instalaci zavlažovacího systému na vašem sportovišti ve stanoveném termínu, obvykle do 3-5 dnů. 

Realizace závlahy hřiště

Prvním krokem je přesné rozměření umístění postřikovačů a zahájení zemních prací pomocí kolových či pásových fréz a loupačky trávníku, pokud pracujeme ve stávajícím trávníku. Kde nelze použít frézu, přichází na řadu ruční práce. Následuje pokládka potrubí, kabelů, osazování navrtávacích pásů, postřikovačů a elektroventilů. Nakonec provedeme zához, hutnění a závěrečnou úpravu povrchu, přičemž vás naučíme, jak systém obsluhovat, a budete se na nás moci obrátit s jakýmikoli dotazy. Více se o naší práci dočtete zde.

 Podívejte se, jak vypadá realizace našich závlahových systému