veřejné plochy

Závlahy veřejných ploch snadně a efektivně

Zavlažování veřejných ploch se postupně stává samozřejmostí nově rekonstruovaných a budovaných parků, sportovišť a dalších veřejných ploch. Tento způsob zavlažování je výhodný nejen kvůli úspoře vody a energii, ale především i času.

Závlahy realizujeme již téměř 30 let a máme nejvyšší stupeň certifikace HUNTER TOP PRÉMIUM. Můžeme Vám tak poskytnout až desetiletou garanci na vybrané komponenty. 

Cisterna vs. zavlažovací systém

V našich klimatických podmínkách se zcela jistě nezavlažuje stejně, jako je tomu v jižních zemích, ale zavlažovat se musí. Stále vídáme pracovníky městské zeleně s cisternami, jak zavlažují stromy a další výsadby. Tento způsob řešení závlahy je však příliš drahý, neboť nesmíme zapomínat na cenu strojního vybavení a náklady na mzdy. Zavlažovací systémy se stále více rozšiřují a je rozumné, že se stávají již téměř standardem, a to nejen u nově budovaných ploch. 

Jak to vypadá v praxi?

Abychom mohli navrhnout to nejlepší řešení, řídíme se jak projektovou dokumentací pozemku, tak prohlídkou prostoru našeho technika. Ten plochu přeměří a následně navrhne způsob závlahy i nezávaznou cenovou nabídku, jejíž součástí je i podrobný výpis jednotlivých položek materiálu. Následně je domluven termín realizace, kdy se postaráme o převoz materiálů, realizaci i zaškolení obsluhy.

 

Zaujalo vás to?

Podívejte se na naše reference. V případě zájmu vám ukážeme další realizace nebo si domluvíme schůzku, kde si celou zakázku můžete prohlédnout na vlastní oči. Máte zájem? Kontaktujte nás