tenisové kurty

Tenisové kurty závlaha pro antuková hřiště i další povrchy

Zavlažování tenisových kurtů řešíme několika způsoby. Je odlišné od zavlažování běžných trávníků a vyžaduje zkušenosti. Proto prosím dbejte na výběr správné firmy s četnými zkušenostmi. Závlaha tenisových kurtů není vhodná pro závlaháře-nováčky. Nejčastěji řešíme závlahu antukových hřišť tím, že používáme postřikovače s rychlou rotací. Je to z důvodu omezení vyplavování antuky na koncích dostřiků jednotlivých postřikovačů. 

Inteligentní tlačítkový systém

Postřikovače jsou umístěny pouze na obvodu kurtu tak, aby nepřekážely hráčům a obsluze. Naše řešení oproti konkurenci spočívá především v tom, že dokážeme dodat „inteligentní tlačítkový systém“. Dle našich zkušeností instalujeme na každý kurt tlačítko pro snadné a okamžité spuštění, kdy se spustí celý kurt okamžitě. Zastavení závlahy přerušíte delším podržením tohoto tlačítka. Těsně před hrou si tak můžete pomocí jednoho tlačítka lehce zakropit kurt.

Naprogramování závlahy

Hlavní automatická závlaha je naprogramována v noci, kdy je kurt nevyužíván. Provlhčuje se celá konstrukční vrstva kurtu, aby nedocházelo k hloubkovému proschnutí. Většinou je v řadě více kurtů, proto zde fungují blokace či priority závlahy kurtu. Vše je závislé na zdroji vody, kolik kurtů může najednou zalévat. Hlavní závlaha je řízena meteostanicí, která dávkuje vodu dle klimatických podmínek. Při zastřešení kurtu lze závlahu vypnout. Vše ladíme dle požadavků investora a provozních řádů. 

Závlahový systém za výhodnou cenu

Asi si teď myslíte, že závlahový systém musí stát spoustu peněz. Nechte se mile překvapit výhodností a cenou našeho řešení. Navíc budete mít jistotu, že se na Vašem kurtu nebude učit závlahář-nováček. Nechte to na našich profesionálech. Kontaktujte nás a my Vás rádi seznámíme s postupem a připravíme nezávaznou cenovou nabídku zdarma!